Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

TAK DANCE KROK z.s.

Dukelská 3/5, Hradec Králové

TAK DANCE KROK

Nábor tanečníků Hradec Králové

NÁBOR TANEČNÍKŮ – ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Baví Tě skákat, běhat, trdlovat do hudby?

Neváhej a přijď mezi nás! Využij příležitosti náboru do nového  školního roku 2022/2023 a pojď se s námi věnovat základům pohybu, hudebnosti a herectví. Pojď se věnovat sportovnímu tanci. TANČIT MŮŽEŠ I TY!!!!!! Tanec je pro všechny!

Skvělý kolektiv, sportovní vyžití, společenské základy do života, profesionální tým trenérů, nová přátelství a pro někoho i kamarádi na celý život.

To je taneční škola TAK DANCE KROK. Naše taneční škola se specializuje na společenský a sportovní tanec. Jsme registrovaní ve dvou zásadních českých svazech a sice ve Svazu učitelů tance ČR, i v Českém svazu tanečního sportu. Proto u nás naleznete neregistrované páry, HOBBY DANCE, ale i registrované taneční páry různých věkových i výkonnostních tříd. V historii jsme uspěli i s mistrovským tanečními formacemi. Naše historie sahá až do 90. let minulého století a tak děláme to, co umíme, čemu rozumíme.

 

  1. měsíc na zkoušku zdarma!!!

Stačí přijít mezi nás do taneční školy TAK DANCE KROK, Dukelská třída 3/5 v Hradci Králové, popřípadě do velké tělocvičny ZŠ Boženy Němcové na Husově náměstí v Jaroměři. Zde už se o tebe postaráme. Pro více informací pište, volejte!

Začínáme již od 6. 9. 2022.

Pro více informací klikněte zde.

Tomáš Chmel,

majitel a trenér TAK DANCE KROK