Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Image Alt

O nás

TAK Dance Krok

O taneční škole

1.6.2014 došlo ke sloučení taneční školy KROK Hradec Králové (založena v roce 1989) s tanečním klubem TAK DANCE Jaroměř (2011) a společně vzniká nová taneční škola TAK DANCE KROK. 

TAK DANCE KROK má za svůj hlavní cíl propojit historii TŠ KROK a nový impuls TAK DANCE pro posílení výchovy stávajících a nových tanečníků. Pracovat s tanečníky od přípravek až po seniory v konkurenceschopné kvalitě s nejužší špičkou v ČR. I nadále vytvářet vrcholové podmínky pro taneční páry i jednotlivce  ve všech věkových i výkonnostních kategoriích.

Na vše bude nově dohlížet profesionální učitel  a trenér tance pan Tomáš Chmel, dlouholetý člen a odchovanec Taneční školy Krok HK, a majitel tanečního klubu TAK DANCE Jaroměř. Za svou kariéru se stal juniorským Mistrem ČR v latinskoamerických tancích, několikanásobným Mistrem ČR ve formacích a byl účastníkem mnoha zahraničních i domácích soutěžích, jak v párovém tancování, tak ve formacích (4. místo na PARIS OPEN, 1. místo Dánsko, atd). Nejvyšší dosaženou taneční třídou je M ST, M LA. Vlastní trenérskou licenci a licenci porotce ČSTS 2. třídy a je profesionálním členem SVAZU UČITELŮ TANCE.